+15 642 72 27 lub 510 85 85 86 kontakt@zawolbrulinska.pl

Oferta

Zakres Usług

Profilaktyka stomatologiczna

Jest bardzo ważnym elementem zapobiegania próchnicy i innych chorób jamy ustnej. Jednym z jej elementów są regularne wizyty kontrolne u stomatologa.

Periodontologia

Dziedzina zajmująca się leczeniem chorób dziąseł i przyzębia -struktur otaczających ząb (dziąsło, ozębna, cement i kość wyrostka zębodołowego).

Stomatologia zachowawcza

Często zwana też ogólną, obejmuje zabiegi związane z profilaktyką próchnicy zębów i leczeniem wszelkiego rodzaju ubytków.

Wybielanie zębów

Profesjonalne wybielanie zębów u dentysty to najskuteczniejszy sposób na uzyskanie białego uśmiechu i co ważniejsze, najbezpieczniejszy dla zdrowia jamy ustnej.

Endodoncja

Inaczej leczenie kanałowe. Polega na usunięciu miazgi zęba z jego korzeni i zastąpienie takim wypełnieniem, które zapobiegnie dalszemu rozprzestrzenianiu się bakterii.

Protetyka stomatologiczna

Zajmuje się uzupełnianiem braków zębowych (utraconego pojedynczego zęba lub grupy zębów) oraz odbudową i poprawą wyglądu zębów.

Chirurgia stomatologiczna

Zabiegi chirurgiczne w jamie ustnej, najczęściej jest to usuwanie zębów mlecznych i stałych niekwalifikujących się już do leczenia. Nacinanie ropni. Zabiegi wykonujemy w znieczuleniu.

Radiowizjografia

Nowoczesna metoda wykonywania cyfrowych zdjęć rentgenowskich. Jest nieocenionym wsparciem podczas diagnozowania oraz leczenia różnorodnych chorób uzębienia.